kanada

Rejestracja April 01, 2014

  • Strona www Brak danych
  • Facebook Profil Brak danych
  • Opserwuj on Twitter Brak danych
  • Google+ Profil Brak danych
  • Linkedin Profil Brak danych

Opublikowane wpisy

Apple wymienia wadliwe iPody nano pierwszej generacji

Autor kanada do GRATISY

http://www.komputerswiat.pl -

Choć pierwsze modele nano są już dawno po gwarancji producent oferuje ich wymianę za darmo. Teoretycznie program obejmuje także polskich klientów


Obecnie wymniejnają na najnowsze iPody nano 7-st generacji.

Zobacz promocje
HIT

Świetny program do obróbki zdjęć OnOne Perfect Effects 8 za darmo tylko dziś

Autor kanada do GRATISY

http://www.spidersweb.pl - Firma OnOne przygotowała rewelacyjną promocję swojego programu Perfect Effects 8. Ten zaawansowany program do obróbki zdjęć można dziś pobrać zupełnie za d Zobacz promocje

HTML5 i CSS3 - darmowa książka do nauki HTML5 i CSS3

Autor kanada do GRATISY

http://ferrante.pl - "Moja pierwsza strona internetowa w HTML5 i CSS" to całkowicie darmowa książka o podstawach HTML-a i CSS-a, językach, w których tworzone są witryny i aplikacje internetowe.

Po lekturze ponad 100 stron poznasz zasady i dobre praktyki budowania stron internetowych. Potrzebny jest Ci tylko edytor tekstu. Zacznij kreować internet od zaraz!
Zobacz promocje

Adblock Plus - rozszerzenie dla przeglądarek WWW umożliwiające blokowanie wyświetlania reklam.

Autor kanada do INNE

https://adblockplus.org - Rozszerzenie umożliwia filtrowanie treści reklamowych w postaci plików graficznych, animacji Flash czy wyskakujących okien z wyświetlanych stron internetowych. Możliwe jest blokowanie całych serwisów, wybranych elementów strony, klas i identyfikatorów CSS wraz z wyszczególnieniem ich atrybutów. Możliwe jest używanie wyrażeń regularnych co bardzo ułatwia tworzenie filtrów.

Szybkie usuwanie niepożądanych treści z kodu stron (reklam, bannerów itp.).
Tworzenia białych list (dwa symbole @ przed filtrem).
Blokowanie wg adresu pojedynczych oraz wielu obiektów (za pomocą systemu wieloznaczników Zobacz promocje

0 A.D. - gra à la Age of Empires, w 3D, za darmo. - Wykop.pl

Autor kanada do GRATISY

http://www.wykop.pl - Darmowa, open source gra oparta na własnym silniku 3D, na Windows, Linux i Mac. Na razie nadal w fazie alfa, jednak na filmiku z gameplay'em na stronie wygląda solidnie. Autorzy zachęcają do piracenia jej wszelkimi sposobami, proszą o informowanie kogo się da.

Zródło : wykop.pl Zobacz promocje

Darmowy internet Aero2 dostępny dla każdego

Autor kanada do GRATISY

http://www.aero2.pl - Oferowany przez spółkę bezpłatny dostęp do internetu ma charakter usługi socjalnej i oferuje maksymalną prędkość transmisji danych 512 kb/s[3], która przez pierwszy rok świadczenia usługi wynosiła 256 kb/s[3]. Połączenie z siecią jest przerywane co 60 minut, ale możliwe jest natychmiastowe wznowienie połączenia. Poza tym dostęp do sieci nie jest w żaden sposób ograniczany. Usługa miała być oferowana przez 3 lata, licząc od dnia 22.12.2011[7] jednakże będzie dostępna do dnia 21.12.2016r.[8] . Korzystanie z usługi wymaga zamówienia karty SIM u operatora.

W technice LTE TDD 2,6 GHz nadal będz Zobacz promocje